Spokojení klienti

"Jednaní pana Šenigly bylo plně profesionální a byl jsem s ním plně spokojen. Mohu doporučit. S pozdravem Josef Hroník."

pan Josef Hroník

"Pan Roman Šenigla je dle toho, jak jsme se mohli osobně přesvědčit, naprostý profesionál a nejlepší makléř, kterému jsme od začátku důvěřovali, což se nám vyplatilo. Prodal nemovitost úžasně rychle za dobrých podmínek. Každému bychom jej s klidným srdcem doporučili a v budoucnu bychom se určitě obraceli jenom na něj. Ochota, spolehlivost, profesionalita, vysoká znalost oboru. Jsme rádi, že byl naším makléřem. 100%ní člověk na svém místě a dozajista zaslouží nejvyšší ocenění. Alterovi"

manželé Alterovi

"Vzhledem k tomu, ze jsem dlouhodobě v zahraničí, tak jsem velmi ocenil spolehlivou a hlavně samostatnou pomoc pana Šenigly pri pronájmu mé nemovitosti. I poté, co byla smlouva s nájemcem uzavřena mi pan Šenigla pomohl řešit otázky s pronájmem spojené. Boris Kumičak"

pan Boris Kumičák

"Spolupráci s Romanem lze shrnout citátem " s Vámi je radost dělat", který by byl myšlený zcela vážně. Roman je naprosto spolehlivý, okamžitě odhadl moje požadavky, neztráceli jsme čas, postaral se o všechno. Během dvou týdnů prodal můj starý byt a během měsíce mi sehnat přesně to, co jsem hledala. Zařídil všechno potřebné, od vyklizení sklepa, opravy myčky, prezentace bytu až po dobrý právní servis. Vřele doporučuji. Simona D."

paní Simona Drahoňovská

"pan Roman Šenigla je první skutečný profesionál v této branži. Poradí, když je potřeba zařídí, smlouvy jsou jasné a srozumitelné. Jsem si jistá, že já i moje dcery budeme jeho služby v případě naších nemovitostí dále využívat. Ing. Milena Svobodová"

Ing. Milena Svobodová

Paní Žerebná je naprostým profesionálem mezi makléři. Před lety jsem jejím prostřednictvím kupovala byt a nyní jsem po letech ten samý byt jejím prostřednictvím prodávala. Obě transakce byly úspěšné, a navíc velmi příjemné. Pokud budu v budoucnu kupovat nebo prodávat nemovitost, tak se určitě opět na paní Žerebnou s radostí obrátím.

paní Lenka Pružinová